Najwięcej goli w Kuleszewie 01.10.2010r.
Oprócz meczu w Debrznie rozegrano także dziewięć innych spotkań II rundy wojewódzkiej edycji Pucharu Polski.
Trudno mówić o jakichś wielkich zaskoczeniach, gdyż te akurat rozgrywki przez zdecydowaną większość klubów traktowane są ulgowo, stąd nie dziwią tak bardzo zwycięstwa teoretycznie niżej notowanych rywali. Tak było chociażby w konfrontacjach drużyn klasy B z przedstawicielami klasy okręgowej. Sokół Kuleszewo, Słupia Charnowo i KS Włynkówko, grające na co dzień w jednej grupie "Serie B" zgodnie wyrzuciły za pucharową "burtę" kluby okręgówki... Poniżej prezentujemy komplet rezultatów.

Brda Przechlewo - Czarni Czarne 1:2
Granit Kończewo - Piast Człuchów 3:1
Sokół Kuleszewo - Urania Udorpie 6:5 po dogrywce
Garbarnia Kępice - Gryf II Słupsk 2:1