Trzynasty sezon ligi halowej 19.11.2010r.
Rozgrywki ligowe na otwartych boiskach dobiegły końca, czas pomyśleć o zmaganiach w hali. Jak co roku nasz klub będzie organizatorem kolejnej edycji Debrzneńskiej Halowej Ligi Piątek Piłkarskich.
To już trzynaste wydanie popularnej "halówki", imprezy ściągającej do obiektu Zespołu Szkół nie tylko pokaźną ilość miłośników kopania futbolówki pod dachem, lecz także ich wiernych kibiców. Przypomnijmy, że w sezonie 2009/2010 w gronie 10 ekip triumfował Salos Debrzno, przed Dobrynką Debrzno Wieś i Ogrodową/Gama Debrzno, a sama rywalizacja była bardzo interesująca. W tym roku planujemy wystartować z meczami 4 grudnia. Czekamy na zgłoszenia zespołów, wszelkich informacji na temat ligi udzielamy pod numerem telefonu 609266529. Spotkanie organizacyjne, ustalenie regulaminu i terminarza odbędzie się w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Debrznie (sala nr 13) 1 grudnia o godz. 17.00. Zapraszamy!!!