Dziękujemy kibicom i Fundacji "Partnerstwo" 24.11.2010r.
986 złotych - taka kwota wpłynęła na konto naszego klubu w ramach współpracy z Fundacją "Partnerstwo", zajmującą się m.in. upowszechnianiem kultury fizycznej i sportu.
Informowaliśmy na naszej stronie internetowej w lutym tego roku o możliwości przekazania 1 procenta należnego podatku w rozliczeniu za rok 2009 na rzecz fundacji, z jednoczesnym zaznaczeniem celu szczegółowego, czyli Miejskiego Klubu Sportowego Debrzno. Mimo, że dość późno akcja została uruchomiona (wielu podatników - ewentualnych darczyńców rozliczyło się z fiskusem wcześniej) i tak apel trafił na podatny grunt. Łącznie uzbierała się kwota niemal tysiąca złotych, a ponieważ w budżecie stowarzyszenia ważna jest każda dodatkowa złotówka bardzo cieszymy się z wszystkich wpłat. Serdecznie dziękujemy tym osobom, które zechciały w prosty sposób wesprzeć MKS i rzecz jasna samej Fundacji "Partnerstwo", za której pośrednictwem pieniądze trafiły do Debrzna. Cała kwota zostanie w najbliższych dniach przeznaczona na cele statutowe klubu, w tym przypadku na zakup sprzętu sportowego. Na przełomie roku wznowimy naszą akcję adresowaną do sympatyków czerwono-niebieskich znad Debrzynki, aby na identycznych zasadach mogli pomóc stowarzyszeniu rozliczając rok podatkowy 2010. Zatem za "już" wielkie dzięki i prosimy o "jeszcze"!