Nasi w organach samorządowych 26.11.2010r.
Wiceprezes MKS Debrzno Bogdan Bojarski w Radzie Powiatu, wieloletni zawodnik i trener piłkarski Mirosław Kisełyczka oraz sędzia piłki nożnej i sympatyk klubu Adam Łukaszewski w Radzie Miejskiej - tak zdecydowali wyborcy 21 listopada.
Cieszymy się i zarazem gratulujemy związanym z klubem i popieranym przez nas w tych wyborach osobom pomyślnych rezultatów i możliwości zasiadania w w/w gremiach. W przypadku B. Bojarskiego i M. Kisełyczki można mówić o reelekcji, bowiem ten pierwszy rozpocznie czwartą kadencję (bierze udział w pracach powiatowej rady nieprzerwanie od 1998 roku), a drugi ponownie znalazł się w Radzie Miejskiej (debiutował przed czterema laty). Zupełnym nowicjuszem w tym gronie jest A. Łukaszewski. Wszystkim życzymy owocnego działania, również na rzecz rozwoju kultury fizycznej i sportu. Za naszym pośrednictwem cała trójka dziękuje tym, którzy oddali na nich głos w wyborach, a nie mamy wątpliwości, że wśród tej pokaźnej grupy ludzi znaleźli się także kibice, sympatycy, osoby bezpośrednio i pośrednio związane z MKS-em.