Marek Michalski piłkarzem MKS-u 08.03.2011r.
5 marca kadra drużyny seniorów naszego klubu powiększyła się o kolejnego zawodnika. Na mocy transferu definitywnego z grającej w klasie B Victorii Szczytno pozyskany został niespełna 20-letni Marek Michalski.
Kojarzony przez kibiców debrzneńskich z gry w lidze halowej w barwach Nowicjuszy oraz trzech niedawno rozegranych sparingów w Tarnówce, Krajence i Okonku dołączył do ekipy Pawła Władyczaka. Michalski swoją futbolową przygodę rozpoczynał w juniorach Korala Dębnica, następnie reprezentował krótko Juve Uniechów, aby w kwietniu 2010r. przejść do drużyny ze Szczytna, gdzie miał stałe miejsce w podstawowej jedenastce. Od połowy stycznia trenuje w Debrznie, teraz w wyniku porozumienia między klubami już oficjalnie stał się piłkarzem MKS-u. Życzymy powodzenia "Michowi" w nowym otoczeniu i jak najlepszych występów na boiskach klasy okręgowej.