Władyczak z "papierami" 10.03.2011r.
4 marca w Słupsku odbył się egzamin dla uczestników kursu "trener UEFA-B" organizowanego przez Podokręg Słupski Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Miło nam poinformować, że z wynikiem bardzo dobrym zdał go Paweł Władyczak, od końca grudnia 2010r. szkoleniowiec zespołu seniorów MKS-u, wcześniej opiekujący się grupami juniorskimi klubu znad Debrzynki.
Paweł uczęszczał na zajęcia teoretyczne i praktyczne w Chojnicach od listopada ub. roku, teraz pomyślnie przebrnął próbę egzaminacyjną i bez przeszkód, po formalnym uzyskaniu licencji, będzie mógł prowadzić czerwono-niebieskich. W tym momencie 5 osób związanych z naszym klubem posiada uprawnienia do szkolenia drużyn biorących udział w rozgrywkach pod auspicjami PZPN. Oprócz Władyczaka są to: Mirosław Kisełyczka, Sylwester Nylec, Łukasz Płóciennik i Sławomir Słonka.