Trzy w sobotę, trzy w niedzielę... 14.03.2011r.
Szybkimi krokami zbliża się długo oczekiwana runda wiosenna w słupskiej klasie okręgowej seniorów. Jeszcze tylko niecałe dwa tygodnie i piłkarze wznowią rozgrywki po ponad czteromiesięcznej przerwie.
Jak wiadomo, MKS rozpocznie je od wyjazdowej potyczki derbowej z Czarnymi Czarne. Ten mecz odbędzie się dokładnie w dziewiętnaste urodziny naszego klubu, w niedzielę 27 marca o godz. 12.00. Sześciokrotnie w tej części sezonu zaprosimy sympatyków futbolu na spotkania czerwono-niebieskich na stadion przy ul. Sportowej w Debrznie. 3 kwietnia o godz. 15.00. zagramy z Pogonią Lębork, a następnie w Wielką Sobotę 23 kwietnia o godz. 15.00. podejmiemy Swe Pol Link Bruskowo Wielkie. 7 maja o godz. 17.00. zmierzymy się z Chrobrym Charbrowo, a 22 maja o 15.00. z Uranią Udorpie. Z kolei 5 czerwca o 15.00. czekają na fanów piłki nożnej zawsze atrakcyjne derby z Piastem Człuchów. Edycję 2010/2011 zakończymy konfrontacją z Polonezem Bobrowniki, którą Podokręg Słupski zaplanował (termin obligatoryjny dla wszystkich klubów) na 18 czerwca o godz. 16.00. Trzykrotnie więc będzie można obejrzeć debrznian u siebie w soboty, tyle samo razy w niedziele. Zapraszamy!