Derby dzień wcześniej 27.04.2011r.
4 czerwca o godz. 17.30. odbędą się derby powiatu w klasie okręgowej seniorów MKS Debrzno - Piast Człuchów. Taką datę rozegrania meczu potwierdziła Komisja Gier i Ewidencji Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.
Przypomnijmy, że pierwotnie to spotkanie zaplanowano na 5 czerwca o godz. 15.00. Ze względów organizacyjnych zmianę terminu zaproponował nasz klub i po akceptacji prośby przez człuchowian "przyklepał" go związek. Zatem sobota 4 czerwca zapowiada się bardzo interesująco i będzie bogata w futbolowe wydarzenia, gdyż oprócz rywalizacji seniorów kibice będą mogli zobaczyć także na Stadionie Miejskim dwie potyczki młodzieży: MKS - Granit Koczała (juniorzy starsi - godz. 11.00.) i MKS - Drzewiarz Rzeczenica (juniorzy młodsi - godz. 13.30.).