Wielkie dzięki! 18.05.2011r.
W niektórych klubach to normalka, w innych duże wydarzenie. Po długotrwałych staraniach udało się zdobyć środki na zakup kompletu dresów dla drużyny seniorów MKS-u Debrzno. Stało się tak dzięki wydatnej pomocy finansowej kilku podmiotów, którym w tym miejscu składamy serdeczne podziękowania.
Chodzi o Gospodarstwo Nasienne Zbigniewa Kaszuby, Zrzeszenie Producentów Zbóż i Rzepaku "Rola" w Człuchowie, P.P.U.H. Export-Import "Cedr" Daniela Hnatczaka, "Dobrynkę" sp. z o.o. Państwa Zofii i Tomasza Frieske ze Scholastykowa oraz Miasto i Gminę Debrzno.
Sprzęt pochodzi z firmy "Vigo", jest wysokiej jakości i powinien służyć naszym piłkarzom długi czas. Przypomnieć wypada, iż w sekcji działają też dwa zespoły juniorskie i chciałoby się, aby i one godnie wyglądały podczas treningów i meczów ligowych. W tym momencie, biorąc pod uwagę mizerię finansową w klubie, nie stać nas na wyposażenie tychże ekip, ale może przy pomocy kolejnych darczyńców uda się to zrobić w przyszłości?