Kary dla M. Maślanyka i A. Biszczanika 16.06.2011r.
Srogo potraktowała Macieja Maślanyka obradująca wczoraj Komisja Dyscypliny Podokręgu Słupskiego Pomorskiego ZPN. Obrońca drużyny seniorów MKS-u nie zagra w najbliższych pięciu spotkaniach ligowych naszego zespołu. To kara za czerwoną kartkę, którą zawodnik otrzymał w końcówce sobotniej konfrontacji ze Spartą Sycewice.
Przypomnijmy, że w ferworze walki, w środkowej strefie boiska uderzył łokciem jednego z rywali. "Maślan" nie wystąpi więc w ostatniej w tym sezonie potyczce z Polonezem Bobrowniki, jak również w czterech meczach otwierających edycję 2011/2012. Z kolei Artur Biszczanik przystąpi do jesiennych rozgrywek juniorów młodszych od czwartej kolejki, bowiem komisja nakazała mu pauzę w trzech zawodach za "czerwień" z niedawnego spotkania derbowego z Brdą Przechlewo.