13 goli w bratobójczym starciu 30.06.2011r.
"Czerwoni" pokonali "Niebieskich" 9:4 (6:2) w spotkaniu podsumowującym sezon juniorski w MKS-ie. Dla zwycięzców, czyli ekipy juniorów starszych, gole zdobyli Wojciech Taras (2), Patryk Klejdysz, Marcin Lisewski, Damian Smoliński, Wojciech Marczak, Adrian Kwaśniewski, Rafał Paliwoda i Maciej Maślanyk.
Ich młodsi koledzy dzielnie stawiali czoła, ale mimo trafień Bartłomieja Rutyny (2) i Michała Walkiewicza (2) nie byli w stanie zagrozić rywalom. Po trwającej godzinę potyczce wszyscy przeszli w okolice hali "Pilawa", gdzie przy kiełbasce z grilla omówiono miniony sezon 2010/2011 w zespołach młodzieżowych naszego klubu. Kończący grę w juniorach ze względu na wiek W. Taras, Paliwoda, Lisewski, P. Klejdysz i Andrzej Wałaszewski (zabrakło niestety Marcina Molendy i Grzegorza Jadwidzica) otrzymali stosowne podziękowanie za wieloletnie reprezentowanie barw klubowych w rozgrywkach ligowych tej kategorii. Obecni byli obaj trenerzy debrzneńskiej młodzieży w zakończonej edycji , a więc Paweł Władyczak i Sławomir Słonka. Zawodnicy udają się na wakacje, a po kilkutygodniowej pauzie wracamy do treningów i wyczekujemy nowego sezonu... Poniżej uczestnicy meczu juniorów starszych z młodszymi.
Dziękujemy Pani Małgorzacie Grochowina za pomoc w organizacji zakończenia sezonu.

"Czerwoni": Kacper Stasierowski - Bartłomiej Bucholc, Patryk Klejdysz, Adrian Kwaśniewski, Marcin Lisewski, Wojciech Marczak, Maciej Maślanyk, Pawel Mulik, Krystian Olszewski, Rafał Paliwoda, Damian Smoliński, Wojciech Taras, Andrzej Wałaszewski

"Niebiescy": Michał Biszczanik - Artur Biszczanik, Mateusz Bucholc, Kacper Dynkowski, Mariusz Góra, Jakub Kaczmarek, Krzysztof Mikołajczyk, Bartłomiej Rutyna, Krystian Ryhanycz, Krzysztof Szawarniak, Krystian Szostek, Michał Walkiewicz, Patryk Wons