Zapraszamy "dzikie" drużyny 27.07.2011r.
11 sierpnia 2011r. (czwartek) godz. 11.00. - to termin rozpoczęcia dziewiątej edycji tradycyjnego turnieju piłki nożnej "dzikich" drużyn, organizowanego przez nasz klub od 2003 roku w okresie letnich wakacji szkolnych.
"Wakacje 2011" to impreza adresowana do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Zachęcamy do wzięcia udziału w zawodach zespoły (co najmniej 5 osób) z Debrzna i okolic, ale także spoza gminy, gdyż formuła turnieju jest jak najbardziej otwarta. Wszelkich informacji regulaminowych udzielamy telefonicznie (609 266 529), lub w biurze MKS-u w budynku CKST przy ul. Wojska Polskiego 2 (I piętro, pokój nr 16), od poniedziałku do piątku w godz. 8.00.- 15.00. Tam też można dokonać zgłoszenia swojej drużyny lub w ostateczności w dniu zawodów do godz.10.30. Piłkarskie zmagania odbędą się na boisku "Orlik" należącym do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Drugim współorganizatorem letniego kopania futbolówki jest Centrum Kultury, Sportu i Turystyki. Na czołowe trzy zespoły w każdej kategorii czekają pamiątkowe puchary, uhonorujemy także najskuteczniejszych piłkarzy, najmłodszego uczestnika i... ekipę wyróżniającą się naszym zdaniem najbardziej oryginalną nazwą. Środki na upominki MKS uzyskał pisząc projekt zatytułowany "Żyj na sportowo w mieście i gminie Debrzno" w ramach realizacji zadania publicznego "Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu" powierzonego przez Burmistrza Miasta i Gminy Debrzno.