W drugiej rundzie u siebie 12.09.2011r.
Koral II Dębnica to rywal MKS-u Debrzno w następnej odsłonie rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu podokręgu słupskiego. Tak zadecydowała Komisja Gier i Ewidencji na spotkaniu w dniu 8 września.
W rywalizacji pozostało 20 drużyn, które kolejne mecze stoczą w środę 21 września o godz. 16.30. Rezerwy trzecioligowca z Dębnicy przyjadą do Debrzna, a jedenaście dni później obydwa zespoły zmierzą się ponownie, tym razem w lidze, na stadionie w podczłuchowskiej miejscowości. Analizując zestaw dziesięciu pucharowych par za najciekawsze należy uznać konfrontacje ekip z klasy okręgowej (Skotawia - Bytovia II, Echo - Gryf II oraz Chrobry - Anioły), a także właśnie małe derby nad Debrzynką, gdzie skonfrontują się kluby zaliczane do faworytów rozgrywek klasy A. Oto pełny wykaz gier II rundy "imprezy tysiąca drużyn":

Drzewiarz Rzeczenica- Baza 44 Siemirowice
MKS Debrzno- Koral II Dębnica