Pół godziny wcześniej 23.09.2011r.
Komisja Gier i Ewidencji Podokręgu Słupskiego Pomorskiego ZPN postanowiła zmienić godzinę rozpoczęcia meczu klasy okręgowej juniorów młodszych (B) Granit Koczała - MKS Debrzno zaplanowanego na sobotę 15 października 2011r.
Wg terminarza zatwierdzonego przed rozpoczęciem sezonu spotkanie to miało się odbyć o godz. 12.00. Na wniosek naszego klubu i za zgodą gospodarzy tej potyczki (serdecznie dziękujemy) pierwszy gwizdek rozlegnie się 30 minut wcześniej, czyli o 11.30. Prośba ma podłoże organizacyjne, a związana jest z faktem odpowiedniego "pogodzenia" dwóch wyjazdów drużyn MKS-u w tym samym dniu. Przypomnijmy, że seniorzy czerwono-niebieskich również 15 października tyle, że o godz. 15.00. rozegrają mecz ligowy z Kaszubią w Studzienicach.