Terminarz gotowy, w niedzielę początek 30.11.2011r.
4 grudnia o godz. 14.00. zabrzmi pierwszy gwizdek czternastego wydania Debrzneńskiej Halowej Ligi Piątek Piłkarskich. Jak już informowaliśmy sezon 2011/2012 rozpoczniemy od potyczki Dobrynki Debrzno Wieś i Orła Scholastykowo.
Przed tygodniem trudno było o optymizm co do obsady zmagań w obiekcie Zespołu Szkół, ale sytuacja na szczęście uległa zasadniczej zmianie. Do awizowanych wcześniej sześciu zespołów dołączyły kolejne trzy i w tej edycji wystartuje ostatecznie dziewięć. To dobrze, gdyż rywalizacja będzie dzięki temu znacznie bardziej interesująca. Wśród dodatkowych drużyn mamy zarówno absolutnych debiutantów w lidze (Barbara Człuchów, Korona Chrząstowo), jak i wznawiający działalność po niemal pięciu latach przerwy debrzneński FC Albatros. Gotowy jest "rozkład jazdy" na cały sezon, który umieszczamy wraz z niniejszym materiałem TUTAJ . Drugi rok z rzędu zabraknie w rozgrywkach obrońców mistrzowskiego tytułu. Poprzednio zrezygnował z ponownego ubiegania się o pierwszą lokatę Salos Debrzno, obecnie tak samo stało się w przypadku Jedności Zakrzewo. Mimo to liczymy na duże (i oczywiście wyłącznie sportowe...) emocje, czego powinniśmy życzyć sobie u progu sezonu. Nie znamy jeszcze składów, w jakich przystąpią do "halówki" poszczególne drużyny, stąd nie podejmujemy się typować faworytów do czołowych miejsc. Sądzimy, że góra tabeli jak zawsze ukształtuje się po kilku seriach spotkań. Zapraszamy kibiców do szkolnej sali w zimowe (głównie niedzielne) popołudnia i wieczory!