ARCHIWUM AKTUALNOŚCI
"Debrzno 30+" - głos ma pomysłodawca... 07.12.2011r.
Przed kilkunastoma dniami anonsowaliśmy zaplanowany na 28 grudnia 2011r. (środa) o godz. 17.00. w hali Zespołu Szkół noworoczny turniej piłki nożnej przeznaczony dla zawodników, którzy ukończyli trzydziesty rok życia. Dziś powracamy do tego tematu, oddając tym razem głos pomysłodawcy i współorganizatorowi przedsięwzięcia Arkadiuszowi Lewenko:

"Nie ukrywam, że do współorganizacji tego turnieju zainspirowało mnie bardzo duże zainteresowanie i frekwencja letniego meczu Żonaci- Kawalerowie. Ten pojedynek pokazał jak silna jest potrzeba integracji dla byłych zawodników MKS-u oraz osób związanych z klubem. Jeżeli mamy takie spotkanie wpisane w letni kalendarz, to podobny turniej będziemy mieć cyklicznie tuż przed Nowym Rokiem. Jestem przekonany, że ta halowa impreza z kilkoma niespodziankami będzie wielką, dobrą zabawą i zgromadzimy co najmniej cztery drużyny. Skąd idea Debrzno 30+? Uważam, że zdrowa rywalizacja ma swoje granice. Zabawy ma być jak najwięcej, stąd też nie może być tak, że drużyna 18-latków gra naprzeciw zespołowi składającemu się z piłkarzy o kilkanaście lat starszych. Debrzno 30+ to gwarancja rywalizacji z uśmiechem. Nie muszę wspominać o przewidywanej, długiej i przyjaznej "dogrywce" po turnieju, tak jak to było po wspomnianym meczu Żonaci - Kawalerowie".

Nic dodać, nic ująć. Może jedynie to, że słychać pierwsze przychylne głosy od ewentualnych uczestników zawodów. Zapraszamy do czynnego udziału w turnieju wszystkich zainteresowanych, na pewno nie będziecie żałować. Informacji udzielamy pod numerem telefonu 609 266 529. Uściślijmy jeszcze na koniec, że redakcja www.mksdebrzno.pl nie pozostanie z boku i 28 grudnia również będzie próbowała (to właściwe słowo...) kopać futbolówkę.

::  Copyright © 2003-2022 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::