Rywale MKS-u w Tuchomiu 29.01.2012r.
Anonsowaliśmy na początku roku udział juniorów naszego klubu (rocznik 1996 i młodsi) w interesująco zapowiadającym się turnieju halowym w Tuchomiu "GIVOVA JUNIOR CUP". Impreza odbędzie się 12 lutego 2012r. o godz. 9.00.
Wiemy już z kim zmierzą się podopieczni Sławomira Słonki. Czerwono-niebiescy spotkają się z Jantarem Ustka, Startem Miastko, GTS Czarna Dąbrówka, Czarnymi Czarne, Unią Korzybie, Piastem Człuchów i gospodarzami, Myśliwcem Tuchomie. Do turnieju poszczególne kluby mogą zgłosić dziesięciu zawodników. Najpierw będziemy rozgrywać mecze w dwóch czterodrużynowych grupach (ich skład poznamy na miejscu rozegrania imprezy), a potem o konkretne lokaty. Pisząc pierwszy raz o tych zawodach informowaliśmy, że potrwają trzy dni. Sprostowanie: w Tuchomiu młodzi futboliści pograją od czwartku do niedzieli. 9 lutego zaczną chłopcy z roczników 2002/2003, nazajutrz będą rywalizować czwarto i piątoklasiści (2000/2001), w sobotę 11 lutego wystąpią juniorzy urodzeni w 1998 i 1999r., a na koniec zaplanowano turniej, do którego akces zgłosił MKS Debrzno.