Sparingowe perturbacje 24.02.2012r.
Ciąg dalszy kłopotów z meczami sparingowymi drużyny seniorów MKS-u... Żywiliśmy nadzieję, iż bez problemów czerwono-niebiescy rozegrają zaplanowane na 26 lutego o godz. 13.00 towarzyskie spotkanie w Jastrowiu z Polonią. Tymczasem już wiadomo, że tak nie będzie.
Trener polonistów Grzegorz Apryas poinformował wczoraj wieczorem, że jest zmuszony odwołać umówioną potyczkę z powodu olbrzymich trudności ze skompletowaniem składu. Trenuje garstka zawodników, wielu ma urazy, jeszcze inni są zajęci pracą lub studiami. Ponieważ jastrowianie chcieli w ten weekend zagrać aż dwa razy (z nami oraz Tarnovią Tarnówka) i obydwie "kontrolki" wykreślono z kalendarza, szybko doszło do porozumienia między MKS-em oraz Tarnovią i zamiast do Jastrowia udamy się w niedzielę (też 13.00) do Tarnówki. Z tą ekipą ostatnio mieliśmy grać w lipcu 2011r. w Debrznie, lecz w ostatniej chwili mających wówczas braki kadrowe rywali zastąpiła Krajna Sławianowo...