Wakacyjnie i "na dziko" 20.07.2012r.
W 2003 roku odbyła się premierowa edycja wakacyjnego piłkarskiego turnieju "dzikich" drużyn przeznaczonego dla dzieci i młodzieży. Czas biegnie bardzo szybko i za kilkanaście dni czeka nas dziesiąte wydanie imprezy, zwykle cieszącej się sporym zainteresowaniem futbolowego "narybku".
8 sierpnia 2012r. (środa) o godz. 11.00 spotykamy się na gościnnym boisku "Orlik" przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym. MOW współpracuje z nami od kilku lat przy organizacji zawodów, podobnie jak Centrum Kultury, Sportu i Turystyki. Kto może wziąć udział w turnieju? Zapraszamy uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Debrzna i okolic, ale nie tylko - również czasowo przebywających w naszym mieście przy okazji letniego wypoczynku. Mile widziani będą młodzi zawodnicy z innych miejscowości, nie nakładamy w tym względzie żadnych ograniczeń. Zgłoszeń drużyn (minimum pięć osób) można dokonywać pod numerem telefonu 609 266 529 lub osobiście, w biurze MKS-u na stadionie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. Listę drużyn zakwalifikowanych do gry zamykamy na 30 minut przed rozpoczęciem rywalizacji 8 sierpnia. Ważna uwaga: w imprezie mogą wziąć udział tegoroczni maturzyści, traktujemy ich jak uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Podobnie w niższych kategoriach, a więc gimnazjaliści to piłkarze urodzeni w latach 1996, 1997 i 1998, a uczniowie szkół podstawowych - w 1999r. i młodsi. Najlepsze zespoły w każdej z trzech kategorii otrzymają pamiątkowe puchary i dyplomy, wyróżnimy również najskuteczniejszych strzelców i najmłodszego zawodnika. Upominek powędruje też do tej ekipy, która wystąpi pod najbardziej oryginalną nazwą. Liczymy na Waszą inwencję, dowcip i... dobry smak tak, aby nie musiała wkroczyć "cenzura"... Tegoroczny turniej jest częścią obchodów jubileuszu 20-lecia istnienia Miejskiego Klubu Sportowego Debrzno. Środki na nagrody klub pozyskał pisząc projekt pod nazwą "Sport dla wszystkich - Debrzno 2012" w ramach realizacji zadania publicznego "Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu" powierzonego przez Burmistrza Miasta i Gminy Debrzno.