Radunia dziesiątą drużyną 11.08.2012r.
Ważnej korekcie uległ terminarz rozgrywek klasy okręgowej juniorów starszych (A) w sezonie 2012/2013. Komisja Gier i Ewidencji Podokręgu Słupskiego Pomorskiego ZPN dokooptowała jeden zespół do grupy II, a więc tej, w której będzie rywalizował m.in. nasz MKS.
Podopieczni Sławomira Słonki zagrają zatem jesienią dziewięć, a nie osiem spotkań ligowych. Dzięki dodaniu do stawki następnej ekipy żaden z klubów nie będzie pauzował. Dziesiątą drużyną, dołączoną w ostatniej chwili do debrzneńskiej grupy jest Radunia Stężyca. "Egzotyczny" to rywal z naszego punktu widzenia, bowiem dotychczas nigdy nie spotkaliśmy się w oficjalnym meczu z tym przeciwnikiem i to biorąc pod uwagę zarówno seniorów, jak i drużyny młodzieżowe. Najstarsza ekipa klubu z miejscowości leżącej nieopodal Kościerzyny występuje w jednej z dwóch grup gdańskiej klasy okręgowej. Jesienna potyczka Radunia Stężyca- MKS Debrzno odbędzie się w weekend 15/16 września, czyli już w drugiej kolejce.