Wyniki Pucharu Polski 03.09.2012r.
Za nami pierwsza runda rozgrywek wojewódzkiej edycji Pucharu Polski w sezonie 2012/2013. Czerwono-niebiescy po pokonaniu rezerw trzecioligowego Korala Debnica 4:2 uzyskali promocję do kolejnego szczebla zmagań, który zostanie rozegrany 19 września o godz. 16.30.
W osiemnastu spotkaniach, które odbyły się 29 i 30 sierpnia nie zanotowano zbyt wielu niespodzianek, tak charakterystycznych zwykle dla "turnieju tysiąca drużyn". Za jedną z dwóch można uznać porażkę Karola Pęplino w Charnowie ze Słupią 0:1. Przedstawiciel klasy okręgowej odpadł po boju z drużyną grającą na co dzień w klasie B. Również wygrana MKS-u nad Koralem II to awans niżej notowanego zespołu. W pozostałych przypadkach zwyciężali faworyci, co w poprzednich latach nie było wcale regułą. Z kim debrznianie zmierzą się w następnym meczu? Nie będzie wielkim zaskoczeniem, gdy napiszemy, że z jednym z trzech klubów powiatu człuchowskiego grających w okręgówce, czyli Piastem Człuchów, Brdą Przechlewo lub Drzewiarzem Rzeczenica. Trzeba jednak poczekać na oficjalny komunikat Komisji Gier. Poniżej rezultaty wszystkich spotkań.

MKS Debrzno- Koral II Dębnica 4:2
Lipniczanka Lipnica- Piast Człuchów 2:4