Wkrótce zima - zamów i noś czapkę! 05.10.2012r.
Robi się coraz chłodniej, rozpoczęła się jesień, a za nią szybko nadciągnie zima. Skoro mowa o tej porze roku nie sposób pominąć klasycznego tekstu z kultowej komedii "Miś", że "jak jest zima to musi być zimno".
Jak przyjdzie minusowa temperatura, spadnie śnieg, wtedy w domach pada hasło "czapki włóż!" i chroń tym sposobem swoje zdrowie. Dla sympatyków MKS-u, ale także samych zawodników mamy ofertę przydatnych na różne okazje (treningi, mecze, mroźna pogoda) czapek klubowych w barwach czerwono-niebieskich i z logo. Projekt znajdziecie poniżej. Zbieramy zamówienia na tę pamiątkę, koszt 20 złotych. Informacje można uzyskać pod numerem telefonu 609 266 529.