25 listopada przy tenisowych stołach 08.11.2012r.
Dobra wiadomość dla miłośników celuloidowej piłeczki i to zarówno dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Nasz klub wzorem lat ubiegłych będzie organizatorem dwóch imprez w tej pięknej dyscyplinie sportu.
Za kilkanaście dni zainaugurujemy tradycyjny cykl zawodów o "Grand Prix" Debrzna adresowany do młodych adeptów tenisa stołowego uczących się w szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych. Jak zwykle liczymy na udział nie tylko zawodników z Debrzna i gminy, ale także wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego oraz reprezentantów szkół i klubów z całego regionu. Jak najbardziej mile widziani będą pingpongiści spoza powiatu człuchowskiego, tak jak zresztą funkcjonuje to od wielu lat. Zapraszamy w niedzielę 25 listopada na pierwszy z pięciu zaplanowanych na sezon 2012/2013 turniejów. Początek zawodów o godz.10.00 w hali Zespołu Szkół. Tego samego dnia, o godz.15.00 odbędą się II mistrzostwa zakładów pracy Debrzna w tenisie stołowym. Ubiegłoroczne premierowe wydanie tej imprezy cieszyło się dużym zainteresowaniem, wzięło w nim udział dziewięć ekip. Wszelkich informacji o obydwu turniejach można zasięgnąć pod numerem telefonu 609 266 529. Poniżej regulaminy "Grand Prix" i "zakładówki".

Regulamin "Grand Prix"
Regulamin mistrzostw zakładów pracy