Czas na ligę halową 13.11.2012r.
Jesienne rozgrywki mistrzowskie dobiegły końca. Po kilkunastu dniach przerwy od futbolu zaprosimy kibiców na inaugurację następnego sezonu halowego, który tradycyjnie wypełnia "martwy" od rywalizacji o punkty na otwartych boiskach okres.
Debrzneńska Halowa Liga Piątek Piłkarskich wystartuje po raz piętnasty 2 grudnia 2012r. Właśnie na ten dzień zaplanowaliśmy pierwsze mecze. Zawsze zmagania pod dachem obiektu przy Zespole Szkół cieszyły się dużym zainteresowaniem zawodników i kibiców i mamy nadzieję, że nie inaczej będzie w nadchodzącej edycji. Od dziś przyjmujemy zgłoszenia ekip. Zapraszamy do wspólnej zabawy tak, jak w minionych latach nie tylko miejscowych piłkarzy, ale także z gminy Debrzno i spoza niej. Liga nad Debrzynką jest otwarta dla ekip przyjezdnych. Im więcej zespołów nie związanych z naszym środowiskiem, tym rozgrywki będą ciekawsze, co niejednokrotnie pokazały poprzednie edycje. W sezonie 2011/2012 wystartowało dziewięć drużyn. Tytuł mistrzowski przypadł w udziale Ogrodowej/Gama Debrzno. Jak będzie tym razem? Zapraszamy kierowników drużyn na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w budynku klubowym przy stadionie 26 listopada 2012r. (poniedziałek) o godz.17.30. Tam omówimy wszystkie szczegóły związane z regulaminem rozgrywek (projekt znajduje się TUTAJ), rozlosujemy również numery do terminarza itp. Wszelkich informacji na temat DHLPP można uzyskać dzwoniąc pod 609 266 529, tam też prosimy zgłaszać akces do ligi.