MOW wygrał turniej gimnazjów17.10.2014r.
Drużyna reprezentująca Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy zwyciężyła w towarzyskich zawodach piłki nożnej gimnazjalistów rozegranych na boisku Orlik przy Stadionie Miejskim. Pomysłodawcą imprezy był Sławomir Słonka, a współorganizatorem nasz klub.

Do rywalizacji przystąpiły cztery ekipy, grano systemem każdy z każdym, pojedyncze spotkanie trwało 2 razy 8 minut. Oprócz triumfatorów prowadzonych przez Damiana Litwiniuka oglądaliśmy w grze szkolne zespoły z Lipki, Łąkie i Debrzna. Łącznie w sześciu meczach zdobyto 23 gole, a najlepszym strzelcem został Adrian Rutkowski (MOW), który sześciokrotnie umieszczał futbolówkę w siatce. Ponadto wyróżnienia indywidualne przypadły bramkarzowi Piotrowi Kubickiemu (MOW) oraz najlepszemu zawodnikowi Michałowi Wcisło (Lipka).

Poniżej komplet wyników, strzelcy bramek, końcowa tabela i składy drużyn:

Debrzno- MOW 0:2 (samobójcza, Rutkowski)
Lipka- Łąkie 3:0 (Bieliński, Niemczynowicz, Tatera)
Debrzno- Lipka 3:1 (Szymaniak, Górnowicz, Rekusz-Tatera)
MOW- Łąkie 3:2 (Rutkowski 2, Doberstein- Rembecki, Kamiński)
Debrzno- Łąkie 4:0 (Rekusz 2, Misztal, Wieszewski)
MOW- Lipka 4:1 (Rutkowski 3, Doberstein- Makowski)

1. MOW Debrzno 3 9 9-3
2. Gimnazjum Debrzno 3 6 7-3
3. Gimnazjum Lipka 3 3 5-7
4. Gimnazjum Łąkie 3 0 2-10

MOW Debrzno: Szymon Banna, Emil Doberstein, Marceli Drężek, Oskar Grąziel, Piotr Kubicki, Szymon Labuda, Adrian Rutkowski, Patryk Zamożny