AKTUALNOŚCI
Równy miesiąc do "Debrzno 30+" IV27.11.2014r.
Dokładnie trzydzieści dni pozostało do czwartej edycji popularnego turnieju halowej piłki nożnej organizowanego przez MKS i przeznaczonego dla zawodników, którzy ukończyli trzydziesty rok życia. Przedsięwzięcie pod szyldem "Debrzno 30+" zostało zainicjowane przez Arkadiusza Lewenko jesienią 2011r. i rokrocznie skupia na starcie miłośników futbolu, którzy w okresie świąteczno-noworocznym w znanym sobie gronie i miłej atmosferze chcą spędzić wolny czas w obiekcie Zespołu Szkół.

W tym roku zapraszamy wszystkich zainteresowanych w sobotę 27 grudnia, a więc tuż po Świętach Bożego Narodzenia. Warunki uczestnictwa nie zmieniają się, tzn. prawo gry mają byli i obecni piłkarze Żagla i MKS-u, obojętnie gdzie przebywają na co dzień, ponadto mieszkańcy grodu nad Debrzynką i naszej gminy, jak również wywodzący się z tego terenu, jednak obecnie związani rodzinnie i zawodowo z innym regionem Polski, czy rezydujący poza granicami kraju.

Impreza rozpocznie się o godz.17.00. Kwadrans wcześniej zamkniemy listę zgłoszeń, a następnie wyłonimy cztery (taką mamy nadzieję) zespoły, które rywalizować będą systemem każdy z każdym. Ważne: nie dobieramy się samoistnie w drużyny, każdy z zawodników zostanie przyporządkowany do swojego teamu drogą losowania (poza bramkarzami, których oczywiście rozdzielimy do różnych ekip). Wpisowe wynosi 10 zł., wszelkich informacji o turnieju udzielamy pod numerem telefonu 609 266 529. W poprzednich latach przyznawaliśmy pojedyncze "dzikie karty" dla tych, którym niewiele brakowało do założonego przez organizatorów wieku. Teraz będzie podobnie, zatem na boisku mogą zameldować się w drodze wyjątku osoby z rocznika 1985, lecz urodzeni wyłącznie w I kwartale tego roku...

"Debrzno 30+" IV odbywa się w ramach realizacji zadania publicznego pod nazwą "Aktywni sportowo bez względu na wiek- Debrzno 2014" dofinansowanego przez Miasto i Gminę Debrzno.

::  Copyright © 2003-2022 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::