Kontynuujemy akcję "1% dla MKS-u"29.01.2015r.
Drodzy sympatycy, zawodnicy, członkowie klubu, wszyscy, którym czerwono-niebiescy nie są obojętni! Informujemy Was już po raz szósty o możliwości wsparcia naszego stowarzyszenia przy okazji rozliczeń z fiskusem.

Każdy z nas podatników ma do 30 kwietnia 2015r. ustawowy czas, aby złożyć stosowne dokumenty we właściwym terytorialnie urzędzie skarbowym. Tak jak przy poprzednich tego typu operacjach istnieje furtka, żeby wspomóc symboliczną kwotą (zależną od zarobków danej osoby) jednostki będące organizacjami pożytku publicznego. Wprawdzie klub z Debrzna nie ma tego statusu, jednak wzorem lat ubiegłych można to uczynić za pośrednictwem warszawskiej Fundacji "Partnerstwo", zajmującej się upowszechnianiem kultury fizycznej i sportu, z którą owocnie w tym względzie współpracujemy. Bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów można oddać na rzecz tejże fundacji 1% należnego podatku za rok 2014. Dany urząd skarbowy (odpowiedni dla miejsca zamieszkania rozliczającej się osoby) w ciągu trzech miesięcy od daty 30.04.2015r. przekaże całą zebraną kwotę Fundacji "Partnerstwo", a następnie ta organizacja w ciągu następnych 90 dni na podstawie umowy darowizny prześle ją na konto MKS-u.

Dla przypomnienia warto dodać, że w taki sposób (dzięki Waszej dobrej woli i hojności) otrzymaliśmy w latach 2010-2014 ogółem 5590 zł. Zachęcamy do powielenia dobrze znanego i utrwalonego scenariusza również obecnie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji, gdyż nic nie tracąc wszyscy możemy przyczynić się do wzmocnienia finansów naszego stowarzyszenia i rozszerzenia jego działalności statutowej. Każda, nawet pojedyncza złotówka w myśl powiedzenia "ziarnko do ziarnka..." jest dla nas niezwykle cenna, a skoro jest szansa, aby przekazać ją na rzecz klubu znad Debrzynki, to... do dzieła, a raczej do PIT-ów!

Poniżej zamieszczamy odnośniki do interaktywnych formularzy z wpisanym numerem KRS oraz celem szczegółowym 1% podatku.

Pit-36
Pit-36L