W ferie dwa wyjazdy do Sępólna Krajeńskiego31.01.2015r.
Krajna Arena Futsal Cup 2015- to nazwa imprezy składającej się z pięciu turniejów dzieci i młodzieży w różnych kategoriach wiekowych, organizowanej przez Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim. W nowoczesnym, bardzo efektownym obiekcie znajdą się również, tak samo jak to było w ubiegłym roku, dwie drużyny czerwono-niebieskich.

7 lutego o godz.10.00 rozpoczną się zawody młodzików, a zatem rocznika 2002 (i młodsi), w których weźmie udział ekipa Akademii Piłkarskiej 2012 MKS Debrzno, którą trenuje Sebastian Stalka. Sępoleńscy działacze ogłosili już listę ekip, które zagrają w przyszłotygodniowych futbolowych zmaganiach. Oprócz emkaesiaków wystąpią także: Brda Bydgoszcz, Szarża Krojanty, Krajna Sępólno Krajeńskie, Victoria Śliwice, Spójnia Białe Błota, Gwiazda Sypniewo i Tarpan Mrocza. Dla podopiecznych Stalki będzie to więc okazja do następnych interesujących konfrontacji, bowiem wśród uczestników turnieju mamy aż sześciu przedstawicieli woj. kujawsko-pomorskiego i tylko jeden team dobrze nam znany z ligi, czyli Szarżę.

Osiem dni później, 15 lutego o godz.10.00 zainaugurowane zostaną gry juniorów młodszych (rocznik 1998 i młodsi), w których też obejrzymy MKS, pod wodzą Łukasza Płóciennika. W tym przypadku nie jest jeszcze znana pełna obsada, a na razie obok debrzneńskiej drużyny start potwierdzili gospodarze Krajna Sępólno Krajeńskie, a ponadto Zdrój Ciechocinek i podwójna reprezentacja Chojniczanki Chojnice.