Niezły występ juniorów B w Człuchowie, na szczycie Bałtyk II Gdynia03.02.2015r.
Podopieczni Łukasza Płóciennika zajęli czwartą pozycję w turnieju halowej piłki nożnej "APaCze CUP 2015", rozegranym w minioną niedzielę w Człuchowie. Impreza była przeznaczona dla juniorów z rocznika 1996 (i młodszych), mimo to większość klubów (w tym MKS) delegowała ekipy składające się z zawodników urodzonych najwcześniej w 1998r.

Analizując całą rzecz dokładnie szkoleniowiec debrzneński desygnował do składu mieszankę piłkarzy z roczników od 1997 (Patryk Dudek) do... 2001 (Damian Jaworski i Szymon Kalla). Trudno było liczyć na cuda w wykonaniu tak stworzonego zespołu w potyczkach ze zgranymi, posiadającymi na pierwszy rzut oka dużo bardziej wyrównane wiekowo i fizycznie zestawienia, drużynami. Nie było jednak wcale źle, wręcz przeciwnie, bo lokatę niedaleko podium należy w tym kontekście uznać za dobre osiągnięcie czerwono-niebieskich.

Wprawdzie na początku ulegliśmy po szeregu prostych błędów Tucholance Tuchola 0:3, lecz dalsze spotkania w grupie przebiegały już bardziej pomyślnie. Pierwsza ekipa Bałtyku Gdynia została odprawiona przez emkaesiaków 3:1, a w decydującym o wejściu do półfinału starciu derbowym z AP Człuchów (Biali) dzięki trafieniu Macieja Petryczki wywalczyliśmy cenny remis 1:1. Gospodarze mogli jeszcze wyprzedzić team Płóciennika, ale zaprzepaścili tę szansę, ulegając na koniec gier eliminacyjnych Bałtykowi 1:3.

W strefie nazwijmy to "medalowej" MKS najpierw przegrał z Bałtykiem II 0:3, a potem w boju o trzecią pozycję ponownie był słabszy od Tucholanki, choć tym razem mecz był bardziej wyrównany i stanęło na nikłej porażce 1:2. Trofeum za zwycięstwo w zawodach powędrowało do Gdyni, bo drugi zespół Bałtyku zmógł w finale 2:1 tę lepszą, czyli Niebieską drużynę miejscowych.

MKS- Tucholanka 0:3
Bałtyk- MKS 1:3 (Okoński, Kierzek, Petryczko)
APC Biała- Tucholanka 1:1
Bałtyk- Tucholanka 0:2