Dobre wieści - "Rola" sp. z o.o. ponownie pomogła czerwono-niebieskim!20.02.2015r.
Miło nam poinformować kibiców MKS-u, że swoją drużynę wkrótce zobaczą w nowych "szatach". Otóż od początku rundy wiosennej sezonu 2014/2015 seniorzy z Grodu Dzika będą występować w komplecie strojów, którego zakup został sfinansowany przez człuchowską firmę "Rola" sp. z o.o. Warto przypomnieć w tym miejscu, że to nie pierwsza pomoc dla naszego klubu ze strony tego prężnie działającego podmiotu gospodarczego. Równe dwa lata temu ten sam darczyńca sprawił nam podobny prezent, także przeznaczony dla pierwszego zespołu znad Debrzynki.

Najnowsze kostiumy emkaesiaków wykonane są oczywiście w czerwono-niebieskich barwach i nawiązują stylistycznie do jednego z premierowych zestawów, w jakim biegali po ligowych boiskach w latach 90-tych piłkarze z Debrzna, czyli pamiętnych "pasiaków". Również te zakupione dużo później, bo w roku 2007 przy współpracy z PHU "MorganboTur" wyglądały niemal identycznie, z nieznacznymi różnicami jedynie w odcieniach kolorów.

Tym razem debrzneńscy futboliści zagrają w sprzęcie firmy VIGO, popularnej i cenionej na rodzimym rynku. Sympatycy sportu zapewne kojarzą, iż to właśnie ten producent wyposaża m.in. siatkarzy Resovii Rzeszów, a oprócz tego szereg piłkarskich drużyn różnych kategorii wiekowych, usadowionych w klasach niższych oraz na szczeblu centralnym. W niedawnej przeszłości (okres styczeń 2010r. - czerwiec 2014r.) sztandarowym klubem ubieranym przez tę markę był Widzew Łódź.

To nie koniec pomyślnych informacji związanych z tą tematyką, jeśli chodzi o MKS Debrzno. Wkrótce ciąg dalszy...