1 marca 2015r. o godz.9.00 "Zagrajmy dla Sylwka"24.02.2015r.
Z inicjatywy środowiska sportowego miasta i gminy Debrzno w najbliższą niedzielę 1 marca 2015r. o godz.9.00 w hali Zespołu Szkół odbędzie się towarzyski turniej piłki nożnej pod hasłem "Zagrajmy dla Sylwka". Zawody organizowane są z myślą o symbolicznej pomocy dla zmagającego się od kilku miesięcy z ciężką chorobą naszego Przyjaciela, Kolegi, Znajomego z boiska (i nie tylko) SYLWESTRA NYLCA.

Zwracamy się z apelem do miłośników futbolu, zarówno tych, którzy zechcą czynnie wesprzeć ten pomysł i wziąć udział w imprezie, jak też kibiców o pojawienie się w szkolnym obiekcie za pięć dni. Przyjęto, iż wpisowe do turnieju wynosi 10 złotych od osoby, a drużyny zostaną utworzone drogą losowania. Wszelkich informacji o zawodach udzielamy pod numerami telefonów 609 266 529 (Sebastian Michno) lub 665 396 874 (Karol Gromowski). Zgłoszenia do gry przyjmowane będą do godz.8.45 w dniu odbywania się turnieju lub oczywiście wcześniej pod w/w kontaktami.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą aktywnie włączyć się w to przedsięwzięcie, także ludzi spoza miasta i gminy, z ościennych ośrodków, klubów itp. Formuła imprezy jest bowiem otwarta, dlatego dla każdego z Was znajdziemy miejsce!