Dobiegniew Cup 2015- garść informacji11.03.2015r.
W dniach 5-11 lipca w miejscowości Dobiegniew koło Gorzowa Wielkopolskiego odbędzie się XXI Międzynarodowy Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej im. Kazimierza Górskiego. To największa letnia impreza futbolowa w Polsce oraz jedna z największych w Europie Środkowo-Wschodniej, mająca ustaloną od wielu lat renomę. Zawody odbywają się w pięciu kategoriach wiekowych, od żaków (2006 i młodsi), przez orlików (2004 i młodsi), młodzików (2002 i młodsi), trampkarzy (2000 i młodsi) na juniorach (1998 i młodsi) skończywszy.

MKS Debrzno przymierza się do zgłoszenia na omawiany turniej dwóch grup wychowanków Akademii Piłkarskiej działającej w klubie. Chodzi o drużyny szkolone przez Sebastiana Stalkę (młodzik) i Sławomira Słonkę (orlik). Całkowity koszt udziału w przedsięwzięciu wynosi 480 zł. od osoby, z czego rodzice wysyłający dziecko pokrywają jedynie część tej kwoty (300 zł). Przypominamy, iż ciągle prowadzone są zapisy na ten wyjazd. Jesteśmy już po dwóch spotkaniach organizacyjnych (30 stycznia i 7 marca) i cały czas staramy się dopiąć wszystkie szczegóły.

Poniżej przedstawiamy listę uczestników aktualną wg stanu na dzień 11 marca 2015r. Prosimy o dalsze deklaracje, konkretne decyzje od rodziców (zwłaszcza w starszej kategorii) w nieprzekraczalnym terminie do 20 marca.

Kategoria orlik (2004 i młodsi): Wojciech Bielecki, Mikołaj Brzykcy, Bartłomiej Goryl, Kamil Janke, Hubert Kaczmarczyk, Dawid Kujawski, Hubert Lange, Kamil Łukaszewski, Szymon Maza, Tymoteusz Pachura, Dominik Pikulik, Mikołaj Stryszyk, Adrian Suchacki, Bartłomiej Urbanowicz, Piotr Wojciechowski

Kategoria młodzik (2002 i młodsi): Kacper Bielecki, Damian Kamowski, Kamil Kiedrowicz, Patryk Kiedrowicz, Michał Maciak, Wojciech Marzec, Dominik Mudyna, Jakub Pałubicki, Mikołaj Sikorski, Mateusz Trela