Halowy sezon zamkniemy w Osieku nad Notecią13.03.2015r.
Runda wiosenna za pasem, czas więc najwyższy definitywnie rozstać się z halowymi turniejami, których debrzneńska młodzież miała w ciągu kilku miesięcy pod dostatkiem. Ostatnia impreza z tego cyklu, w jakiej wezmą udział czerwono-niebiescy to "Krajna Cup 2015", czyli I Turniej Młodzików o Puchar Burmistrza Wyrzyska. Zawody organizowane przez Stowarzyszenie Promocji Kultury i Sportu "Krajna" Wyrzysk odbędą się 14 marca i w naszym przypadku adresowane są do zespołu Sebastiana Stalki, czyli roczników 2002-2003.

Młodzież zagra w hali sportowej gimnazjum im. Jana Pawła II w Osieku nad Notecią. Gdyby sięgnąć głęboko do klubowych archiwów okaże się, że będzie to dopiero druga wizyta piłkarzy MKS-u w tej miejscowości, a poprzednią odnotowaliśmy... ponad osiemnaście lat temu. Wtedy, 8 września 1996r., w rozgrywkach pilskiej klasy okręgowej seniorzy czerwono-niebieskich ulegli tamtejszemu Orłowi 1:2, z kolei w rewanżu w Debrznie wiosną 1997r. (1 maja) był remis 2:2. Co ciekawe (bardzo rzadka to sytuacja), w spotkaniach juniorów starszych obydwu teamów padły... identyczne wyniki!

Zostawiając na boku historię i wracając do teraźniejszości: w sobotnim turnieju weźmie udział dziesięć drużyn. Grupę A tworzą Krajna Wyrzysk-Osiek, Football Academy Fair Play Złotów, Noteć Miasteczko Krajeńskie, Czarni Nakło i Orzeł Osiek, natomiast grupę B Noteć Czarnków, Tarpan Mrocza, Krajna II Wyrzysk-Osiek, Pogoń Łobżenica i AP 2012 MKS Debrzno. Początek o godz.9.00, pojedynczy mecz potrwa 10 minut.