Dwanaście bramek w sparingu26.03.2015r.
W kontrolnym spotkaniu juniorów B MKS Debrzno uległ na wyjeździe Piastowi Człuchów 4:8. Zespół Łukasza Płóciennika jeszcze do przerwy dotrzymywał kroku rywalom, przegrywając tylko 1:2, ale w drugich 35 minutach rozwiązał się worek z bramkami. Dla czerwono-niebieskich dwa gole zdobył Damian Jaworski, po jednym natomiast Dominik Fiegler i Kamil Masternak.

Obydwie drużyny dysponowały wąskimi kadrami, gospodarze musieli się nawet posiłkować trójką piłkarzy AP Człuchów (ze starszego rocznika), aby towarzyska potyczka w ogóle mogła dojść do skutku. Ekipy zmierzą się ponownie w połowie kwietnia w Debrznie, lecz wówczas stawką będą już ligowe punkty.

Piast Człuchów- MKS Debrzno 8:4 (2:1)
Gole dla MKS-u: Damian Jaworski (44, 66), Dominik Fiegler (25), Kamil Masternak (46)
MKS: Wieszewski (36 Kalla)- Raszliński, Fiegler, Masternak, Kostiureczko- Racinowski, Zaborowski, Okoński, Górnowicz- Jaworski, Rusch