Arka II, GKS Przodkowo, Rodło i Jantar zawalczą o główne trofeum07.05.2015r.
W czterech wtorkowo-środowych meczach Pucharu Polski w okręgu pomorskim kibice obejrzeli 12 goli. Najwięcej padło w Kwidzynie, gdzie miejscowe Rodło, liderujące w klasie okręgowej, rozgromiło 7:0 kompanów z tej samej ligi Jurand Lasowice Wielkie. Najbardziej zacięte spotkania toczyły się z kolei pomiędzy ekipami z III ligi.

Najpierw Arka II Gdynia zwyciężyła 1:0 Gryfa Wejherowo. Dzień później natomiast Kaszubia Kościerzyna dość niespodziewanie uległa GKS-owi Przodkowo 0:1. Stawkę najlepszych teamów pucharowych zmagań w województwie uzupełnił jak wiadomo czwartoligowy Jantar Ustka, po wygranej w Debrznie nad naszym MKS-em 3:0.

Następna runda zaplanowana jest na 20 maja, a o tym jakie dwie pary będą rywalizować o awans do wielkiego finału przewidzianego na 10 czerwca w Kwidzynie, zadecyduje losowanie, które odbędzie się w siedzibie Pomorskiego Związku Piłki Nożnej 12 maja. My, dziękując czerwono-niebieskim znad Debrzynki za długą i owocną przygodę z tymi rozgrywkami, życzymy pozostałym na placu boju klubom powodzenia.