Prime Food Cup 2015 z udziałem naszych dziesięciolatków25.06.2015r.
27 czerwca 2015r. (sobota) o godz.9.00 rozpocznie się kolejna impreza piłkarska, w której zagrają wychowankowie Akademii Piłkarskiej 2012 MKS Debrzno. Wystąpimy w Przechlewie w turnieju "Prime Food Cup" rocznika 2005. Organizatorzy zapowiadają turniej w dwunastodrużynowej obsadzie.

Oprócz czerwono-niebieskich znad Debrzynki w zawodach będą rywalizować następujące ekipy: Elana Toruń, Zawisza Bydgoszcz, Orzeł 2010 Wałcz, Iras Czaplinek, Chojniczanka Chojnice, Gryf Słupsk, AP Człuchów, U-2 Bytów, EX-Siedlce Gdańsk, JFA Przechlewo i JFA II Przechlewo. Regulamin przewiduje podział na dwie grupy i mecze trwające 2 razy 8 minut, a potem rundę finałową.

Trzymamy kciuki za zespół Sławomira Słonki, powodzenia!