14 lipca wznowimy treningi, oto plan sparingów04.07.2015r.
We wtorek 14 lipca seniorzy MKS-u Debrzno rozpoczną przygotowania do rozgrywek mistrzowskich w rundzie jesiennej sezonu 2015/2016. Krótkie, intensywne, bo przerwa letnia jak co roku nie trwa długo, a o punkty w klasie okręgowej zagramy za sześć tygodni, w połowie sierpnia.

Znany jest kalendarz meczów towarzyskich emkaesiaków. Zainaugurujemy je 19 lipca potyczką z czwartoligowcem z Wielkopolski, Iskrą Szydłowo. Siedem dni później, 26 lipca zmierzymy się z przedstawicielem pilskiej okręgówki Pogonią Łobżenica. Dzień 2 sierpnia zarezerwowany jest na XVII edycję turnieju o Puchar Lata, w którym oprócz czerwono-niebieskich wystąpią GLKS Wysoka (beniaminek IV ligi wielkopolskiej), Chojniczanka II Chojnice (gdańska klasa okręgowa) i Gwiazda Karsin (nowicjusz w tej samej lidze co chojniczanie). 5 sierpnia skonfrontujemy się z Iskra Krajenka (wicemistrz jednej z dwóch grup pilskiej klasy A), a cykl kontrolnych spotkań zakończymy starciem ze Spartą Złotów (pilska klasa okręgowa) 9 sierpnia.

Co istotne dla kibiców, lecz także zawodników debrzneńskich niemal wszystkie gry odbędziemy na Stadionie Miejskim w Debrznie i zawsze będą to terminy niedzielne. Wyjątkiem jest środowy mecz z Iskrą, jedyny przewidziany na wyjeździe. Godziny zawodów będą każdorazowo ustalane na bieżąco kilka dni przed danym meczem, w zależności od przewidywanych warunków atmosferycznych. W przypadku Pucharu Lata wiadomo już teraz, że tradycyjnie zaczniemy imprezę o godz.11.00.