Juniorzy B też znają kalendarz23.07.2015r.
Po terminarzu rozgrywek okręgówki seniorów dziś pora na zaprezentowanie "rozkładu jazdy" najstarszej grupy juniorskiej, która będzie bronić barw MKS-u w nadchodzącej edycji, a więc drużyny złożonej z piłkarzy z roczników 1999-2001. Podobnie jak dorośli futboliści znad Debrzynki ta grupa wiekowa rozpocznie sezon od derbowego meczu na własnym boisku.

Przeciwnikiem czerwono-niebieskich w weekend 5/6 września będzie Akademia Piłkarska Człuchów. W drugiej kolejce również zagramy u siebie, tym razem z Liderem Rychnowy. Ponadto na stadionie w Debrznie juniorzy B podejmą Start Miastko, Stegnę Parchowo, GTS Czarna Dąbrówka i Chojniczankę Chojnice, zaś na wyjazdach zaprezentujemy się w potyczkach z Tęczą Brusy, Myśliwcem Tuchomie, Bytovią Bytów, Czarnymi Czarne i Piastem Człuchów.

Całe zestawienie "kto, z kim, gdzie, kiedy" można znaleźć w dziale JUNIORZY -> Klasa okręgowa - B.