Jesienią osiem ligowych turniejów na Orlikach25.07.2015r.
W ciągu minionych kilku dni zaprezentowaliśmy kalendarze rozgrywek klasy okręgowej trzech drużyn MKS-u Debrzno (seniorów, juniorów B i juniorów C2), dzisiaj prześledzimy co czeka dwie najmłodsze ekipy piłkarskie znad Debrzynki. Juniorzy E1 (rocznik 2005, trener Sławomir Słonka) i E2 (rocznik 2006, Robert Oleksiewicz) będą grać swoje mecze o punkty na obiektach typu "Orlik", systemem turniejowym.

Podokręg Słupski postanowił, że poszczególne imprezy w omawianych kategoriach odbędą się w tych samych terminach, w odstępach dwutygodniowych. Zagramy zatem 12/13 września, 26/27 września, 10/11 października i 24/25 października. Dziesięcioletni zawodnicy wybiegną na boisko kolejno w Debrznie, Człuchowie, Chojnicach i Rychnowach, natomiast ich młodsi o rok koledzy rozpoczną ligę od zawodów w Człuchowie, później odwiedzą Debrzno i Rychnowy, aby zakończyć I fazę edycji 2015/2016 w Chojnicach.

Z całym planem gier można zaznajomić się w dziale JUNIORZY -> Klasa okręgowa - E1 oraz JUNIORZY -> Klasa okręgowa - E2