Zbierz drużynę i zapisz ją do wakacyjnych zawodów 31.07.2015r.
Lubisz futbol, kopiesz piłkę w klubie, na podwórku, przed blokiem, na Orliku, w szkole, gdzie tylko można? Zawiąż swoją "paczkę", zgłoś do turnieju "dzikich" drużyn "Wakacje 2015" i spędź z nami kilka godzin bez narzekania na nudę i w dobrym towarzystwie kolegów również wielbiących tę najpopularniejszą dyscyplinę sportu. Kolejna, trzynasta już edycja rozgrywanej od 2003 roku letniej imprezy odbędzie się na boisku Orlik nieopodal Stadionu Miejskiego w Debrznie przy ul. Sportowej za równe dwa tygodnie, a więc 14 sierpnia 2015r. (piątek) o godz 10.00.

Przyjmujemy i tym razem sprawdzoną w ubiegłych latach regułę, a mianowicie dzielimy zespoły na trzy kategorie wiekowe, tzn. szkoła podstawowa, gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne. Regulamin dopuszcza udział w najmłodszych ekipach zawodników, którzy opuścili "podstawówkę" w czerwcu tego roku (a więc urodzonych w 2002r.), podobnie jest z gimnazjalistami (maksymalnie rocznik 1999) i maturzystami, czyli jeśli ktoś wiosną 2015r. zdawał egzamin dojrzałości ma prawo jeszcze wystąpić w naszych zawodach. Zespół może się składać z kadry złożonej z dowolnej liczby piłkarzy, przy czym na boisku jednocześnie będzie przebywać sześciu (pięciu plus bramkarz) wśród uczniów szkół podstawowych oraz pięciu (4+1) w dwóch pozostałych, starszych kategoriach. System rywalizacji i czas gry zostaną ustalone w zależności od tego, ile drużyn przystąpi do zmagań.

W turnieju mogą wziąć udział nie tylko mieszkańcy miasta i gminy Debrzno, lecz także osoby spoza naszego terenu oraz przebywające czasowo w Debrznie i okolicach. Dla najlepszych teamów mamy puchary, przygotowaliśmy też wyróżnienia indywidualne w każdej grupie wiekowej. Chęć uczestnictwa w piłkarskich rozgrywkach (kategoria, nazwa ekipy, skład) należy zgłaszać pod nr telefonu 609 266 529 lub bezpośrednio w biurze klubu w budynku przy Stadionie Miejskim codziennie w godz.9.00-19.00. Listę startową zamykamy w dniu rozegrania imprezy, tj 14 sierpnia o godz.9.30.

Miejski Klub Sportowy organizuje powyższe przedsięwzięcie w ramach realizacji zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu pn. "Sport? TAK!- Debrzno 2015" dofinansowanego przez Miasto i Gminę Debrzno.