Zabrocki wypożyczony do Piasta03.09.2015r.
Piłkarskie okienko transferowe zamknięto zgodnie z przepisami w ostatnim dniu sierpnia. Na jego finiszu nastąpiły jeszcze mniejsze lub większe roszady w kadrach drużyn wszystkich szczebli rozgrywkowych. Dotyczyło to również czerwono-niebieskich, bowiem z listy zawodników uprawnionych do gry w MKS-ie ubyło jedno nazwisko. Występujący przez minione półtora roku w naszym klubie obrońca Dariusz Zabrocki został wypożyczony na okres do 30 czerwca 2016r. do zespołu, którego jest wychowankiem, a więc Piasta Człuchów.

"Zabro" debiutował w ekipie emkaesiaków 23 lutego 2014r. w sparingu ze Spartą Złotów (3:6) rozgrywanym na chojnickim "Modraku", a po raz ostatni wybiegł na murawę w barwach teamu znad Debrzynki 19 lipca 2015r. w kontrolnej potyczce z Iskrą Szydłowo (1:8) na Stadionie Miejskim. Ogółem reprezentował MKS w 63 meczach (40 w klasie okręgowej, 5 w Pucharze Polski i 18 towarzyskich), strzelając 3 gole (wszystkie w sparingach). Darkowi, dziękując za grę w drużynie Pawła Władyczaka, życzymy powodzenia w nowym (starym) otoczeniu.