Lider liderem nie będzie07.09.2015r.
W ubiegłym tygodniu do Komisji ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej dotarła informacja o rezygnacji z występów w klasie okręgowej juniorów B Lidera Rychnowy. Oznacza to, iż w grupie, w której występuje drużyna MKS-u Debrzno pozostało jedenaście ekip i każda z nich ma teraz w terminarzu rundy jesiennej jedną pauzę.

Zaplanowana na sobotę 12 września o godz.11.00 potyczka czerwono-niebieskich właśnie z Liderem na własnym boisku z powodów, o których powyżej nie odbędzie się, a zatem podopieczni Mirosława Kisełyczki drugi mecz o mistrzowskie punkty rozegrają dopiero w niedzielę 20 września o godz.15.00 w Brusach.