Wygrane z APC i Liderem, porażka z Chojniczanką II12.09.2015r.
Na debrzneńskim Orliku przy Stadionie Miejskim rozegrano dzisiaj przed południem pierwszy w rundzie jesiennej turniej klasy okręgowej juniorów E1 (rocznik 2005 i młodsi) z udziałem czterech klubów. Zespół Sławomira Słonki zajął w inauguracyjnych zawodach drugą lokatę. Czerwono-niebiescy pokonali w identycznym stosunku po 5:1 ekipy AP Człuchów oraz Lidera Rychnowy, a w trzecim występie ulegli 1:5 najlepszej w premierowej imprezie drużynie Chojniczanki II Chojnice.

Młodzi piłkarze rozgrywali spotkania w wymiarze 2 razy 12 minut, a więc inaczej niż to miało miejsce w poprzednim sezonie. Oczywiście jest to związane z inną liczbą drużyn w grupie niż w kampanii 2014/2015 (przywoływane tu cztery zamiast sześciu) i co za tym idzie zmniejszoną dawką gier w pojedynczym turnieju. Znacznie wydłużony czas trwania meczu to od razu lepsza skuteczność zawodników. W debrzneńskiej imprezie padło aż 39 bramek. Drugi ligowy sprawdzian dla dziesięciolatków odbędzie się na obiekcie w Człuchowie 27 września o godz.10.00.

Oto wyniki wszystkich spotkań i strzelcy bramek dla debrznian:

Chojniczanka II Chojnice- Lider Rychnowy 7:3
AP Człuchów- MKS Debrzno 1:5 (Maza 2, H. Kaczmarczyk 2, samobójcza)
Lider Rychnowy - MKS Debrzno 1:5 (Maza, H. Kaczmarczyk, Janke, Pikulik, samobójcza)
Chojniczanka II Chojnice- AP Człuchów 5:1
AP Człuchów- Lider Rychnowy 5:0
MKS Debrzno- Chojniczanka II Chojnice 1:5 (Pikulik)

MKS: Goryl, Janke, H. Kaczmarczyk, M. Kaczmarczyk, Kujawski, Lange, Maza, Pachura, Pikulik, Sekta, Stryszyk, Wieszewski