Derby juniorów B z Czarnymi 21 października22.09.2015r.
Tydzień wcześniej niż początkowo planowano odbędzie się mecz klasy okręgowej juniorów B Czarni Czarne- MKS Debrzno. Zamiast 28 października o godz.16.30 zespoły spotkają się 21 października o godz.16.15. Tak wynika z ustaleń poczynionych dzisiaj przez kluby.

Oczywiście zmianę terminu musi jeszcze zatwierdzić Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, jednak będzie to zwykła formalność. Skąd w ogóle ten temat i nowe ustalenia? Otóż w weekend poprzedzający w/w zawody, a więc 24/25 października nastąpi zmiana czasu na zimowy, zatem niemożliwe byłoby "obronienie się" przed zapadającymi ciemnościami w środku tygodnia. Awaryjnym wyjściem jest zatem data wcześniejsza, co pozwoli spokojnie przeprowadzić derbową potyczkę jeszcze przed zmrokiem.