U siebie na trzeciej pozycji27.09.2015r.
Debrzneński team juniorów E2 (rocznik 2006 i młodsi) prowadzony przez Roberta Oleksiewicza i wspierany przez kibicujących rodziców, w swoim drugim sprawdzianie ligowym, tym razem na naszym Orliku, zajął trzecią lokatę w imprezie o punkty w klasie okręgowej. Czerwono-niebiescy pokonali Lidera II Rychnowy 2:1 oraz zremisowali po 1:1 z Piastem Człuchów i Chojniczanką II Chojnice. Gospodarze turnieju wraz z chojniczanami i człuchowianami solidarnie zgromadzili po pięć oczek. MKS po dzisiejszych zmaganiach pozostaje przodownikiem rozgrywek w swojej grupie.

Znak rozpoznawczy rozgrywek w tej kategorii wiekowej to przeważnie niezwykle wyrównane mecze z małą liczba strzelanych bramek. W ekipie debrzneńskiej gole ponownie zdobywał Mateusz Szczur, ale dzielnie towarzyszył mu rok młodszy Jakub Kaczyński. Kuba w inauguracyjnych zawodach w Człuchowie był z drużyną, lecz z powodów proceduralnych nie mógł jej pomóc na boisku. Teraz wreszcie zadebiutował i był to występ bardzo udany. Oprócz niego swoje pierwsze gry mistrzowskie zanotował Marko Klimek.

11 października o godz.10.00 na obiekcie w Wierzchowie (gospodarzem będzie Lider) zagramy trzeci raz, kończąc zdecydowanie zbyt krótkie zmagania w I rundzie sezonu 2015/2016.

Poniżej komplet wyników i strzelcy bramek dla drużyny znad Debrzynki:

Chojniczanka II Chojnice- Piast Człuchów 1:1
Lider II Rychnowy- MKS Debrzno 1:2 (Kaczyński, Szczur)
Piast Człuchów- MKS Debrzno 1:1 (Kaczyński)
Chojniczanka II Chojnice- Lider II Rychnowy 3:0
Lider II Rychnowy- Piast Człuchów 0:3
MKS Debrzno- Chojniczanka II Chojnice 1:1 (Szczur)

MKS: Brzykcy, Górecki, Kaczyński, Karwacka, Kieruj, Klimek, Miszewski, Schauer, Sekta, Szajgin, Szczur, Zembrzycki