Jedno spotkanie pauzy Stalki08.10.2015r.
Komisja Dyscyplinarna Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej ukarała wczoraj krótką, jednomeczową dyskwalifikacją kapitana drużyny seniorów MKS-u Debrzno Sebastiana Stalkę za czerwoną kartkę otrzymaną przez niego w trakcie drugiej części niedawnej derbowej potyczki z Sokołem Wyczechy.

Zawodnik czerwono-niebieskich popełnił faul taktyczny na wychodzącym na czystą pozycję Pawle Łacko i sędzia wykluczył go z gry. "Stala" nie wystąpi więc w niedzielnej konfrontacji ze Spartą Sycewice, natomiast tydzień później w starciu z Kaszubią Studzienice, również na własnym boisku, będzie mógł być brany pod uwagę przy ustalaniu składu przez trenera Pawła Władyczaka.