Ostatni turniej dla Chojniczanki11.10.2015r.
Zawody juniorów E2 (rocznik 2006 i młodsi) wieńczące rundę jesienną rozegrane na Orliku w Wierzchowie Dworcu przyniosły triumf Chojniczanki II Chojnice. Najlepsza drużyna imprezy zdobyła komplet dziewięciu punktów, wyprzedzając czerwono-niebieskich z Debrzna. Ekipa Roberta Oleksiewicza pokonała AP Człuchów 3:0 i Lidera II Rychnowy 2:0, ulegając w meczu decydującym o pierwszym miejscu (zarówno w niedzielnej rywalizacji, jak i na półmetku ligi) Chojniczance II 1:3. Więcej o zmaganiach naszych najmłodszych emkaesiaków niebawem...

Poniżej komplet rezultatów i zdobywcy goli dla MKS-u:

MKS Debrzno- Piast Człuchów 3:0 (Szczur 2, Kaczyński)
Lider II Rychnowy- Chojniczanka II Chojnice 0:6
Chojniczanka II Chojnice- Piast Człuchów 6:0
Lider II Rychnowy- MKS Debrzno 0:2 (Kaczyński, Szczur)
MKS Debrzno- Chojniczanka II Chojnice 1:3 (J. Oleksiewicz)
Piast Człuchów- Lider II Rychnowy 3:0

MKS: Brzykcy, Górecki, Kaczyński, Karwacka, Kieruj, Miszewski, J. Oleksiewicz, Schauer, Szajgin, Szczur, M. Wegner, Zembrzycki