Mecz z Brdą przełożony na 29 listopada02.11.2015r.
Spotkanie IV rundy rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu podokręgu słupskiego MKS Debrzno- Brda Przechlewo zaplanowane (niespodziewanie, w ostatniej chwili) przez związek na środę 4 listopada nie odbędzie się w zakładanym terminie. Drużyny wybiegną na murawę Stadionu Miejskiego dopiero 29 listopada (niedziela) o godz.12.00.

Nowa data rozegrania tych zawodów została zatwierdzona przez Komisję ds. Rozgrywek. Zespoły będą więc mogły rywalizować w weekend i (co równie ważne) dla kibiców, a nie pustych trybun. Zagadką pozostaje pogoda, gdyż końcówka przedostatniego miesiąca roku to wielka niewiadoma, jeśli chodzi o aurę, ale miejmy nadzieję, że derbowa potyczka dojdzie do skutku bez przeszkód.

Jeśli zawodnicy faktycznie pojawią się na boisku w omawianym dniu, będzie to wydarzenie bez precedensu w historii teamu seniorów czerwono-niebieskich. Dotychczas bowiem najpóźniej kończyliśmy rundę jesienną... dziewiętnaście lat temu, kiedy to 24 listopada 1996r., również w zmaganiach pucharowych, w okręgu pilskim MKS przegrał u siebie z Polonią Jastrowie 2:5.