Start- Brda NIE, MKS- Brda TAK23.11.2015r.
Rozwiane zostały wątpliwości co do meczu IV rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej MKS Debrzno- Brda Przechlewo. Po tym jak w ubiegłym tygodniu Komisja ds. Rozgrywek poinformowała kluby o konieczności odbycia dodatkowej kolejki w IV lidze w weekend 28/29 listopada, nastąpiła kolizja z zaplanowanym od kilkunastu dni w tym samym terminie spotkaniem czerwono-niebieskich z przechlewianami, co zrodziło spore zamieszanie.

Dziś wiadomo, że zawody ligowe Start Miastko- Brda Przechlewo przełożono jednak na wiosnę, natomiast potyczka pucharowa emkaesiaków z Brdą ma dojść do skutku 29 listopada o godz.12.00. Stanie się tak oczywiście tylko wówczas, gdy zamiarów futbolistów nie pokrzyżuje zima, która może znienacka zaatakować właściwie w każdej chwili. Stan na obecny czas jest taki, że mamy grać, zatem już teraz zachęcamy kibiców do przyjścia na Stadion Miejski, chociaż naturalnie szerszą zapowiedź kończącej piłkarski rok 2015 derbowej konfrontacji umieścimy jeszcze na stronie internetowej.