AKTUALNOŚCI
27 grudnia piąta odsłona "Debrzno 30+"27.11.2015r.
Czas płynie równie wartko (albo jeszcze szybciej) jak woda w Debrzynce, stąd ani się obejrzymy, a za kilka tygodni rozegramy kolejną edycję turnieju piłki nożnej "Debrzno 30+". Impreza, której pomysłodawcą był w 2011r. Arkadiusz Lewenko odbędzie się już piąty raz, zatem czeka nas malutki jubileusz. Tegoroczne wydanie zawodów w hali Zespołu Szkół zaplanowaliśmy na niedzielę 27 grudnia.

Przypominamy, iż poświąteczne kopanie futbolówki przeznaczone jest dla miłośników tej dyscypliny sportu, którzy mają ukończone 30 lat. Zwykle przydzielaliśmy również "dzikie karty" i podobnie może być teraz, jednak pod warunkiem, że zawodnikowi zabraknie do "trzydziechy" bardzo niewiele, tj. ma w metryce dzień narodzin datowany na pierwszy kwartał 1986 roku. Z innych kwestii regulaminowych warto dodać, że tradycyjnie turniej kierujemy do byłych i obecnych piłkarzy Żagla i MKS-u (bez względu na miejsce zamieszkania), a ponadto mieszkańców miasta i gminy Debrzno, a także osób wywodzących się z omawianego terenu, a obecnie przebywających z różnych powodów w innych zakątkach kraju lub poza jego granicami. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Wszelkich informacji odnośnie imprezy udzielamy pod numerem telefonu 609 266 529. Istotna sprawa, odmienna niż w latach poprzednich, to godzina rozpoczęcia gry. Otóż w tym roku startujemy o 14.00, a kwadrans wcześniej zamkniemy listę zgłoszeń. Szanujemy po prostu plany tych, którzy między Świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem mają zamierzenia prywatne czy zawodowe i stąd wcześniej przystąpimy do ganiania za "gałą", aby niektórzy mogli swobodnie zdążyć do domu jeszcze tego samego dnia z myślą o następnych powinnościach w poniedziałek.

Wpisowe wynosi 10 zł. od uczestnika. Sądzimy, że będzie możliwe utworzenie czterech ekip, które staną w konkury systemem "każdy z każdym". Uwaga! Nie formujemy sami zespołów, na miejscu rozstawimy golkiperów i do nich dolosujemy pozostałych zawodników.

Imprezę pod nazwą "Debrzno 30+" organizujemy m.in. w ramach realizacji zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu pod nazwą "Sport? TAK!- Debrzno 2015" dofinansowanego przez Miasto i Gminę Debrzno.

::  Copyright © 2003-2022 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::